UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8225542
nr 822 5542
Väggur
Rokokostil, förgylld, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2013
kl 18:19:13
200 kr
400 kr
500 kr